Gabinet psychologiczny BALANS

Psycholog

Agata Ledwoń

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej (WAPP, Wiesbaden, Niemcy), członkiem World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy. Diagnostą i terapeutą neuropsychologicznym.


Ukończyłam 5 letnie studia na kierunku psychologia – specjalność kliniczna i neuropsychologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, całościowy 4 letni kurs psychoterapii w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, 1,5 roczne studia podyplomowe z zakresu Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej (UMCS, Lublin), 1,5 roczne studia podyplomowe z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie oraz liczne specjalistyczne kursy z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii.


Wieloletnie doświadczenie zdobyłam w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogiczenej oraz w ramach prywatnej praktyki.


Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora w Polskim Centrum Psychoterapii Pozytywnej we Wrocławiu.


Oferuje pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par, psychoterapię rodzinną, diagnozę i terapię dzieci i młodzieży a także warsztaty rozwojowe.


Zajmuję się również diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu indywidualnych programów rehabilitacji neuropsychologicznej dla dzieci i osób dorosłych z zaburzeniami funkcji poznawczych i emocjonalnych w przebiegu chorób neurologicznych lub będących następstwem urazu czaszkowo-mózgowego.

Agata Ledwon

          właściciel, psycholog

+48 508 113 466

Zadzwoń do mnie

Certyfikaty oraz dyplomy potwierdzające moje kompetencje

Gabinet psychologiczny

Nasza oferta

Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś nigdy wcześniej, to musisz zrobić coś, czego nie robiłeś dotychczas.

00

+

lat doświadczenia

00

+

przyjętych
pacjentów

00

%

zadowolonych
pacjentów

00

%

pozytywnych
opinii

Aktualny cennik naszych usług dostępny jest w zakładce Cennik »

Umów się na konsultację

Nie czekaj - zmień swoje życie już teraz